20 درصد تخفیف ویژه اولین خرید

قوانین و مقررات

قوانین و مقررات استفاده از سرویس ها و خدمات فروشگاه آنلاین ایسرا

کاربر محترم لطفا قبل از خرید و استفاده از خدمات وب سایت موارد زیر را به دقت مطالعه نمایید.

ورود کاربران به وب سایت و عضویت با اطلاعات شخصی ، خرید ، دانلود و استفاده از خدمات ارائه شده در وب سایت به معنای آگاهی کامل و پدیرفتن قوانین و شرایط استفاده از وب سایت ، کالاها و خدمات ایسرا خواهد بود. کاربر با عضویت و ثبت سفارش قبول کلیه شرایط و قوانین وب سایت را اعلام نموده است. قوانین و شرایط مندرج در سایت همواره جایگزین کلیه توافق های قبلی خواهد بود.

قوانین کلی در ایسرا

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های ایسرا منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های ایسرا تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

مشتریان در ایسرا

به افرادی که اطلاعات خود را در فرم ثبت نام وارد نموده و اقدام به ثبت سفارش و استفاده از خدمات ارائه شده در وب سایت می نمایند کاربر یا مشتری گفته می شود. طبق قانون تجارت الکترونیک مشتری یا مصرف کننده شخصی است که به منظوری غیر از تجارت یا شغل حرفه ای به خرید کالا یا خدمات اقدام نماید.

تماس با ایسرا

اطلاعات کاربر از قبیل آدرس ایمیل و نشانی و تلفن هایی که در پروفایل ذخیره شده است به عنوان اطلاعات رسمی مورد استفاده قرار خواهد گرفت و تمامی مکاتبات و پاسخ های شرکت از طریق آن صورت خواهد گرفت.

در صورتیکه کاربر از کالاها و خدمات ایسرا استفاده می کند ، خرید انجام می دهد و یا برای ما ایمیل ارسال می کند ، تمام این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام شده و کاربر موافقت می کند که پاسخ درخواست ، خرید و اطلاعات و اخبار وب سایت را به صورت الکترونیکی ( پست الکترونیک ، سرویس پیام کوتاه و دیگر سرویس های الکترونیکی ) دریافت نماید.

در صورتیکه کاربران تمایل به دریافت ایمیل ها و یا پیامک هایی که جهت اطلاع رسانی رویدادها ، خدمات و یا پروموشن های ویژه ارسال می شود را ندارند می توانند عضویت در خبرنامه را در قسمت پروفایل خود لغو نمایند.

توجه داشته باشید شماره های 30007044 و 0214786 تنها شماره های معتبر می باشد که ایسرا از طریق آنها برای کاربران خود پیام کوتاه ارسال می نماید. بنابراین ارسال هرگونه پیام تحت عنوان ایسرا با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام ایسرا می باشد. لطفا در صورت دریافت چنین پیامکی به info@esara.ir اطلاع دهید تا پیگیری قانونی صورت گیرد. همچنین ایمیل و پیامک هایی که جهت اطلاع رسانی وضعیت پردازش سفارش ها ، رویدادها و اخبار برای کاربران ارسال می شود بصورت خودکار از سمت سیستم بوده و امکان دریافت پاسخ از سمت کاربر را نخواهند داشت.

حریم خصوصی

ایسرا به اطلاعات خصوصی کاربران احترام گذاشته و متعهد است که در حد توان از حریم شخصی کاربران حفاظت کامل را داشته باشد. لذا شرایط و تکنولوژی مورد نیاز برای امنیت هرچه بیشتر استفاده از وب سایت را فراهم می آورد.
همچنین تمامی کاربران مسئول حفاظت از اطلاعات حساب و رمز عبور خود هستند و مسئولیت تمام فعالیت هایی که تحت حساب کاربری ایشان انجام شود بر عهده شخص کاربر خواهد بود. ایسرا محصولاتی که ق