قیمت و موجودی کالاها به روز می‌باشند، با آرامش خرید کنید.

درباره ما

اجازه دهید انگشتانتان راه بروند !

امروزه با پیشرفت روزافزون استفاده از اینترنت ،افراد جامعه نیز تمایل یافته اند تا کلیه امور روزمره خود را به صورت الکترونیکی ، باسرعت بالاتر ، زمان و هزینه کمتر انجام دهند. خرید کالاهای مورد نیاز افراد به صورت اینترنتی نیز از جمله همین موارد است که در سالهای اخیر طرفداران بسیاری پیدا کرده است. فروشگاه های اینتنرنتی توانسته اند با کسب اطمینان کاربران و ارائه خدمات با کیفیت ، توجه و علاقه ی بسیاری از کاربران را به این نوع خرید جلب کنند.

امکان خرید انلاین کالا ها مزیت های فراوانی برای کاربران خواهد داشت ! زمانی که شما باید صرف راه رفتن در خیابان ها و مراکز خرید نمایید را می توانید به تفریح ، گردش ، ورزش ، مطالعه و بسیاری از کارهای مفید مورد علاقه خود بپردازید. هزینه های اضافی که شما برای خرید یک کالا باید متقبل شوید از هزینه های روزانه ی شما کسر خواهد شد. انرژی ای که صرف میکند ، خستگی و سردرگمی در زمان خرید را تصور کنید، در حالیکه می توان به راحتی چند کلیک یک خرید امن ، سریع ، با دقت ، به صرفه و لذت بخش داشت. جایگزین شدن امور اینترنتی بانکی را با طی کردن مسافت و صرف زمان طولانی در شعب بانک ها را با هم مقایسه کنید. انجام امور بانکی به روش الکترونیک بسیار راحت و سریع شده است و این باعث رضایت تمامی افراد جامعه می باشد، پس خرید اینترنتی به روش صحیح و از فروشگاه های معتبر نیز می تواند همین قدر برای کاربران جذاب و رضایت بخش باشد.

با خرید اینترنتی کالا شما نه تنها بسیاری از موارد نا خوشایند خرید کردن را از روزهای زندگی خود حذف می کنید بلکه می توانید کالاهای خود را با قیمت مناسب تر نسبت به بازار فروش و حتی با تخفیف ها و فروش های شگفت انگیز تهیه نمایید. بررسی و انتخاب کالا برای شما بسیار راحت تر و مطمئن تر خواهد بود زیرا که در فروشگاه های اینترنتی معتبر تنوع کالاهای مختلف را یکجا خواهید داشت با قیمت های پایین و به صرفه . همچنین دیگر فروشنده ای این میان نیست تا شما را نسبت به خرید کالایی که سود بیشتری در فروش آن کالا خواهد داشت و یا کالایی که در فروشگاه خود موجود دارد متقاعد نماید بلکه اطلاعات کامل ، دقیق و یکسانی از کلیه کالاها در اختیار شما قرار میگیرد تا با مقایسه و بررسی نیازهای خود بهترین و مناسب ترین کالا را انتخاب کنید. دارا بودن نماد الکترونیک فروشگاه های اینترنتی از وزارت صنعت ، معدن و تجارت و رعایت حقوق مصرف کنندگان لازمه اعتماد شما به فروشگاه برای خرید آنلاین می باشد. پرداخت های آنلاین این فروشگاه ها نیز باید در بستر امن پرداخت های الکترونیک بانک های معتبر کشور انجام می پذیرد.

شرکت فرایند شبکه خاورمیانه با 20 سال سابقه کار در زمینه تولید و فروش انواع نرم افزار و فناروی اطلاعات توانسته جایگاه مناسبی در بین کاربران کسب نماید و مفتخر به ارائه خدمات و جلب رضایت مشتریان خود بوده و همواره به دنبال گسترش فعالیت های خوددر زمینه ارائه خدمات و ایجاد بازاری نوین و هماهنگ با تقاضای کاربران می باشد. فروشگاه اینترنتی ایسرا با هدف جلب اعتماد و رضایت مشتریان و ارائه کالاها و خدمات با کیفیت در کلیه بخش های مورد نیاز کاربران راه اندازی شده و تلاش می کند گستره ی کاری و مشتریان خود را هر روز بزرگتر و پرمخاطب تر نماید. کالاهای ارائه شده در ایسرا اصلی و با گارانتی از شرکت های واردکننده و یا تولیدکننده معتبر خریداری شده و با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در اختیار کاربران قرار داده می شود. بررسی تخصصی و اطلاعات کامل از مشخصات فیزیکی و فنی کالاها را در اختیار شما قرار می دهیم تا با دقت کامل و اطمینان کالاها را بررسی ، مقایسه و انتخاب نمایید. تمامی اطلاعات مربوط به کالاها از منابع معتبر و یا با بررسی های مستقیم کارشناسان ایسرا جمع آوری و در نهایت دقت و صحت در اختیار شما قرار داده می شود. قوانین و شرایط خدمات پس از فروش کالاها نیز با هدف رضایتمندی کاربران و احترام به حقوق مصرف کنندگان تعیین و ارائه می شود.

ایسرا در تلاش است تا بتواند فروشگاهی کامل با اطلاعاتی دقیق و صحیح از کالاهای مختلف در اختیار شما قرار دهد تا بتوانید تمام نیازهای خود را در این فروشگاه بیابید. هر روزه خدماتی جدید ، کالاهایی جدید با بهترین شرایط خرید و استفاده به ایسرا افزوده خواهد شد . جدیدترین اخبار ، اطلاعیه ها و بررسی ها را در بخش های مختلف در اختیار کاربران قرار خواهیم داد و امیدواریم هر روزه به مخاطبان ، دوستداران و طرفداران ما افزوده شود و ما بتوانیم پاسخ گوی این مخاطبان الکترونیک خود باشیم.

دلخواه ما این است که هرجایی و مشغول هرکاری که هستید در همان لحظه و همان مکان بمانید و با چند کلیک کالای مورد نیاز خود را در ایسرا بیابید و اجازه دهید انگشتانتان راه بروند !