قیمت و موجودی کالاها به روز می‌باشند، با آرامش خرید کنید.

حریم خصوصی

حریم خصوصی

اطلاعات تماس شرکت به طور کامل در سایت درج شده است. تماس از هر شماره ، پست الکترونیک و یا پیام کوتاه ، غیر از اطلاعات درج شده در سایت ، تخلف و سوء استفاده از این سایت محسوب می شود. در صورت مشاهده و دریافت چنین تماسی مراتب را با مسئول مربوطه در میان بگذارید تا پیگرد قانونی انجام شود در غیر اینصورت مسئولیت خسارت وارد شده بر عهده شخص کاربر خواهد بود.

آخرین اخبار و اطلاعیه ها از طریق ارسال ایمیل و یا پیام کوتاه اطلاع رسانی خواهد شد، در صورت تمایل به دریافت آخرین اطلاعات به بخش عضویت در خبرنامه مراجعه نموده و اطلاعات خود را دقیق و صحیح وارد نمایید.

در صورتیکه تمایل به دریافت ایمیل و پیامک از ایسرا را ندارید می توانید بر روی دکمه لغو در ایمیل های ارسالی کلیک نموده و عضویت خود را در خبرنامه ایسرا لغو نمایید.

آخرین تغییرات در قوانین و شرایط استفاده از وب سایت همواره در صفحه قوانین و شرایط اعلام خواهد شد و حق تغییر در قوانین در هر تاریخ و شرایطی برای ایسرا محفوظ می باشد.

شرکت فرایند شبکه خاورمیانه ( ایسرا ) متعهد است که در حد توان از حریم شخصی کاربران حفاظت کامل را داشته باشد. همچنین تمامی کاربران مسئول حفاظت از اطلاعات حساب و رمز عبور خود هستند و مسئولیت تمام فعالیت هایی که تحت حساب کاربری ایشان انجام شود بر عهده شخص کاربر خواهد بود.

کاربران باید اطلاعات حساب کاربری خود را با دقت و صحیح وارد نمایند و مسئولیت صحت اطلاعات بر عهده شخص کاربر می باشد . در صورت ورود اطلاعات به طور ناقص و یا نادرست پیگیری سفارش ، سرویس ها و خدمات پشتیبانی امکان پذیر نخواهد بود.

تحویل سفارش تنها به نام ، نام خانوادگی و آدرس گیرنده ای که به عنوان تحویل گیرنده در سفارش معرفی شده باشد انجام خواهد پذیرفت.

شرکت فرایند شبکه خاورمیانه ( ایسرا ) مجاز است بدون اطلاع قبلی اقدام به توقف فروش و ارائه کلیه و یا برخی از کالاها و یا خدمات نماید و این حق برای ایسرا محفوظ می باشد.