قیمت و موجودی کالاها به روز می‌باشند، با آرامش خرید کنید.

تماس با ما


مشتری گرامی ، شما می توانید جهت پیگیری سفارشات ، پیگیری امور مالی ، پیگیری شکایات و یا ارتباط با واحد خدمات پس از فروش ، واحد مرسولات ، واحد انتقادها و پیشنهادها ، واحد مدیریت و یا واحد تامین کالا از طریق فرم زیر اقدام نمایید. لطفا در صورت تمایل به پیگیری از سمت کارشناسان اطلاعات تماس و یا شماره سفارش خود را وارد نمایید.

شماره تلفن: 0214786
پست الکترونیک: info@esara.ir
آدرس: تهران - بین فلکه اول و دوم صادقیه - بلوار شهدای صادقیه شمالی - پلاک 49 - واحد 13
ساعات کاری: روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 صبح الی 17 و روزهای پنجشنبه از ساعت 9 صبح الی 13

تماس با واحد خدمات پس از فروش

تماس با واحد خدمات پس از فروش در ساعات اداری از طریق شماره تماس 0214786 امکان پذیر بوده و خارج از ساعات اداری از طریق ارسال تیکت با موضوع خدمات پس از فروش و یا ارسال ایمیل به آدرس info@esara.ir امکان پذیر خواهد بود.

کاربر محترم ارسال کالا برای واحد خدمات پس از فروش تنها با هماهنگی قبلی و از طریق پست سفارشی امکان پذیر بوده لذا خواهشمندیم از ارسال کالا بدون هماهنگی جدا خودداری نمایید و مطلع باشید که ایسرا در قبال کالاهای ارسال شده بدون هماهنگی هیچ نوع مسئولیتی برعهده نخواهد داشت.

توجه داشته باشید ارسال پیام کوتاه برای پیگیری امور و یا اطلاع رسانی تنها از طریق شماره 30007044 انجام خواهد گرفت لذا ارسال هرنوع پیام کوتاه به عنوان ایسرا با هرشماره دیگری تخلف محسوب خواهد شد و در صورت دریافت پیامک با این عنوان لطفا جهت پیگیری قانونی به کارشانسان شرکت اطلاع دهید. سامانه ارسال پیام کوتاه ایسرا وضعیت سفارش ،خدمات و رویدادها را به اطلاع کاربران می رساند و امکان دریافت پیامک را ندارد.

پیشنهاد ، انتقاد یا شکایات

تماس با واحد انتقاد ، پیشنهاد و شکایات از طریق شماره 0214786 داخلی 6 و یا ارسال تیکت با موضوع انتقاد ، پیشنهاد و شکایات امکان پذیر می باشد. کارشناسان مربوطه در اسرع وقت درخواست شمارا پیگیری نموده و در صورت نیاز با شما تماس خواهند گرفت.


  • {{value}}
نام و نام خانوادگی را بنویسید. نام و نام خانوادگی را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
شماره موبایل را بنویسید. شماره موبایل را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
موضوع را بنویسید. موضوع را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
پیام را بنویسید. پیام را کوچک‌تر از 2000 حرف بنویسید. پیام را کوچک‌تر از 2000 حرف بنویسید.

کمی صبر کنید...